Justin.tv Broadcaster

Justin.tv Broadcaster na Android 1.2

Transmisja wideo na żywo za pośrednictwem Androida

Chcesz stworzyć własny kanał telewizyjny i nadawać na żywo? Albo po prostu pokazać znajomym, co robisz w danym momencie? Justin.tv Broadcaster, to darmowa aplikacja na Android, która Ci to umożliwi. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra jakość streamingu
  • Prosta w obsłudze
  • Łatwe udostępnianie obrazu

Wady

  • Wysokie zużycie baterii

Bardzo dobry
8

Chcesz stworzyć własny kanał telewizyjny i nadawać na żywo? Albo po prostu pokazać znajomym, co robisz w danym momencie? Justin.tv Broadcaster, to darmowa aplikacja na Android, która Ci to umożliwi.

Najważniejsze funkcje

Justin.tv Broadcaster pozwala na streaming obrazu z mobilnej kamery Twojego telefonu. Dzięki temu możesz stworzyć własny, autorski program i w łatwy sposób podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi lub wręcz całym światem. Po zarejestrowaniu się w Justin.tv Broadcaster, otrzymujesz własny kanał i adres internetowy. Od tego momentu możesz nadawać na żywo, a wszystko, co nagrywasz jest dostępne online. Poza tym, w Justin.tv Broadcaster możesz komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą wewnętrznego czatu lub połączyć aplikację z Facebookiem lub Twitterem.

Nawigacja

Nawigacja w Justin.tv Broadcaster jest niezwykle prosta. Zasadniczo ogranicza się do bocznej belki, gdzie znajduje się przycisk nagrywania, czatu oraz dzielenia się treścią. Dzięki temu korzystanie z Justin.tv Broadcaster jest łatwe i szybkie.

Wygląd

Justin.tv Broadcaster ma prosty, minimalistyczny wygląd. Grafika jest stonowana, dzięki czemu można skupić się na najważniejszym zadaniu aplikacji, a więc nagrywaniu i udostępnianiu obrazu.

Opinia

Justin.tv Broadcaster to prosta i darmowa aplikacja, dzięki której możesz poczynić pierwsze kroki w nadawaniu na żywo. Możliwości wykorzystania aplikacji ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika.

Justin.tv Broadcaster

Download

Justin.tv Broadcaster na Android 1.2